Pllakë çeliku e galvanizuar

 • Pllakë çeliku me karbon të butë 6 mm të trashë Fletë çeliku të galvanizuar të valëzuar Astm A283 të shkallës C

  Pllakë çeliku me karbon të butë 6 mm të trashë Fletë çeliku të galvanizuar të valëzuar Astm A283 të shkallës C

  Fletë çeliku e galvanizuar me zhytje të nxehtë.zhytni një fletë çeliku në një banjë zinku të shkrirë në mënyrë që të ngjitet në një fletë zinku.Aktualisht, procesi i vazhdueshëm i galvanizimit përdoret kryesisht për prodhim, domethënë, pllaka çeliku në një rrotull të zhytjes së vazhdueshme në shkrirjen e rezervuarit të zinkut të bërë nga pllaka çeliku të galvanizuar;

 • Prodhuesit më të shitur me fletë çeliku të galvanizuar me pllaka me çmim të ulët dhe trashësi të lartë

  Prodhuesit më të shitur me fletë çeliku të galvanizuar me pllaka me çmim të ulët dhe trashësi të lartë

  Galvanizimi me zhytje të nxehtë është reagimi i metalit të shkrirë me një substrat hekuri për të prodhuar një shtresë aliazhi, duke kombinuar kështu
  substrati dhe shtresa e shtrimit.Galvanizimi me zhytje të nxehtë është fillimi i turshive të pjesëve të hekurit dhe çelikut.Për të hequr oksidin e hekurit në sipërfaqen e pjesëve të hekurit dhe çelikut, pas turshive, ai pastrohet në një tretësirë ​​ujore të klorurit të amonit ose klorurit të zinkut ose në një tretësirë ​​të përzier të klorurit të amonit dhe klorurit të zinkut. Dhe më pas dërgohet në plating me zhytje të nxehtë. banjë.Galvanizimi me zhytje të nxehtë ka avantazhet e veshjes uniforme, ngjitjes së fortë dhe jetëgjatësisë së gjatë të shërbimit.

 • Prodhuesit furnizojnë me pllakë të galvanizuar DX51D çeliku të galvanizuar me spirale të galvanizuar me zhytje të nxehtë fletë çeliku të galvanizuar hekur të galvanizuar

  Prodhuesit furnizojnë me pllakë të galvanizuar DX51D çeliku të galvanizuar me spirale të galvanizuar me zhytje të nxehtë fletë çeliku të galvanizuar hekur të galvanizuar

  Standardi: AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS
  Nota:SGCC/CGCC/DX50D+Z/Q235/Q195, SGCC, SGCH, DX51D, Q235,Q195
  Numri i modelit: SGCC, SGCH, DX51D, Q235, Q195
  Lloji: Pllakë çeliku, fletë çeliku e galvanizuar e nxehtë
  Teknika: Rrotullimi i Ftohtë
  Trajtimi i sipërfaqes: i galvanizuar, i veshur me zink, i zhytur në nxehtësi
  Aplikimi: Ndërtimtaria, Pajisjet shtëpiake, Industria e automobilave
  Përdorimi i veçantë: Pllakë çeliku me qëndrueshmëri të lartë
  Gjerësia: 750-1250 mm
  Gjatësia: në spirale ose klient sipas nevojës
  Toleranca:±1%
  Shërbimi i përpunimit: Përkulje, Saldim, Zbërthim, Prerje, Shpim
  Koha e dorëzimit: Brenda 7 ditëve pas pagesës
  Emri i produktit: Çelik i galvanizuar
  Teknologjia: mbështjellë në të ftohtë
  Trashësia:0.12mm-3.0mm
  Shërbimi i përpunimit: Përkulje, Saldim, Zbërthim, Prerje, Shpim
  Fjala kyçe:Fletë çeliku e galvanizuar
  MOQ: 1 ton
  Ngjyra: Ngjyra standarde
  Materiali: Bobina çeliku e galvanizuar / Çeliku i galvanizuar
  Avantazhi: Çmimi i arsyeshëm dhe stoku i bollshëm
 • dx51d z275 flete çeliku e galvanizuar ms pllake 5mm pllake te ftohta spirale flete hekuri 0.5mm

  dx51d z275 flete çeliku e galvanizuar ms pllake 5mm pllake te ftohta spirale flete hekuri 0.5mm

  Prerja e pllakave të mëdha prej çeliku si kërkesat tuaja për ta bërë sipërfaqen e pllakës të ndritshme duke bluar dhe bluar, gjithashtu mund të bëjë vrima dhe të bëjë shkallë këndi dhe mund të bashkojë me vizatimin tuaj.
  Për trashësinë nën 30 mm, prerje me lazer; Për trashësi mbi 30 mm, kryesisht prerje me flakë me prerje OXY.
  Për pllakën e çelikut me trashësi 200 mm, sepse gjatë prerjes me flakë, temperatura është shumë e lartë, kështu që pllaka çeliku e pjesëve prerëse mund të thyhet në pjesën e këndit, atëherë punëtorët tanë do t'i riparojnë këndet që të jenë në gjendje të mirë.

 • Pllakë çeliku e galvanizuar me mbështjellje të ftohtë Ss400 Fletë çeliku e trashë 3 mm Fletë çeliku e galvanizuar me zhytje të nxehtë

  Pllakë çeliku e galvanizuar me mbështjellje të ftohtë Ss400 Fletë çeliku e trashë 3 mm Fletë çeliku e galvanizuar me zhytje të nxehtë

  Fleta e galvanizuar është një pllakë çeliku me një shtresë zinku të veshur në sipërfaqe.Galvanizimi është një metodë ekonomike dhe efektive për parandalimin e ndryshkut që përdoret shpesh dhe rreth gjysma e prodhimit botëror të zinkut përdoret në këtë proces.

 • 0,17-2 mm e trashë dx51d e veshur me zink 24 26 28 fletë çeliku elektro galvanizuar me zhytje të nxehtë, pllakë hekuri me mbështjellje të ftohtë

  0,17-2 mm e trashë dx51d e veshur me zink 24 26 28 fletë çeliku elektro galvanizuar me zhytje të nxehtë, pllakë hekuri me mbështjellje të ftohtë

  Pllakë çeliku e galvanizuarështë për të parandaluar korrozionin në sipërfaqen e pllakës së çelikut për të zgjatur jetën e saj të shërbimit, e veshur me një shtresë zinku metalik në sipërfaqen e pllakës së çelikut, çeliku i galvanizuar është një metodë ekonomike dhe efektive për parandalimin e ndryshkut, pllaka çeliku e veshur me zink është e quajtur pllakë e galvanizuar.

 • Pllakë çeliku e galvanizuar me mbështjellje të ftohtë Ss400 Fletë çeliku e trashë 3 mm Fletë çeliku e galvanizuar me zhytje të nxehtë

  Pllakë çeliku e galvanizuar me mbështjellje të ftohtë Ss400 Fletë çeliku e trashë 3 mm Fletë çeliku e galvanizuar me zhytje të nxehtë

  Aplikimi:prerja e fletëve, bërja e veglave të vogla, bërja e fletëve të valëzuara, krijimi i kontejnerëve, krijimi i gardheve
  Lloji: Fletë çeliku
  Trashësia:0.4-4.0mm
  Standard: AiSi
  Gjatësia: 2000-12000 mm ose e personalizuar
  Certifikata: SNI, JIS, GS, ISO9001
  Nota:SGCC/CGCC/DX51D
  Veshje:Z10-Z29
  Teknika: Me bazë petëzimi të ftohtë
  Shërbimi i përpunimit: Përkulje, Saldim, Zbërthim, Prerje, Shpim
  I vajosur ose i pa vajosur: I pa vajosur
  Fortësia: Plot e fortë
  Koha e dorëzimit: brenda 7 ditëve
  MOQ: 1 ton
  Teknologjia: Veshje e petëzuar në të ftohtë. Veshje e mbështjellë e nxehtë e galvanizuar
  Avantazhi: Rezistencë e fortë ndaj korrozionit
  Fjalët kyçe:Fletë e valëzuar e galvanizuar
  Klasa e çelikut: SGCC/SGCD/SPCC/SPCD/DX51D/DX52D/SGHC/G550/S280GD/S350GD
  Paketa: Paketim standard i paletave prej druri të denjë për det
 • Materiali ndërtimor Kinë 0.5mm 1mm 3mm trashësi Fletë çeliku e galvanizuar PPGI Pllakë çeliku

  Materiali ndërtimor Kinë 0.5mm 1mm 3mm trashësi Fletë çeliku e galvanizuar PPGI Pllakë çeliku

  Aplikimi: bërja e tubave, prerja e fletëve, krijimi i veglave të vogla, krijimi i fletëve të valëzuara
  Lloji: Fletë çeliku
  Trashësia:0.12-4.0mm, 0.12-4.0mm
  Standard: ASTM
  Gjatësia: 2000-12000 mm ose e personalizuar
  Certifikata: ISO9001
  Nota:SGCC/CGCC/DX51D
  Teknika: Me mbështjellje të ftohtë, me mbështjellje të ftohtë
  Shërbimi i përpunimit: Saldim, Shpim, Prerje, Përkulje, Çlirim
  Lloji i shpatullës: Spangle i rregullt
  Skin Pass: Po
  Fortësia: Plot e fortë
  Koha e dorëzimit: 7-10 ditë
  Emri i produktit: Fletë e galvanizuar
  Materiali:Z275,DX51D,SGCC,G300,G550,SGCH570
  MOQ: 1 ton
  Gjerësia: 600-1500 mm
 • Materiali ndërtimor Kinë 0.5mm 1mm 3mm trashësi Fletë çeliku e galvanizuar PPGI Pllakë çeliku

  Materiali ndërtimor Kinë 0.5mm 1mm 3mm trashësi Fletë çeliku e galvanizuar PPGI Pllakë çeliku

  Aplikimi: bërja e tubave, prerja e fletëve, krijimi i veglave të vogla, krijimi i fletëve të valëzuara
  Lloji: Fletë çeliku
  Trashësia: 0.12-4.0mm, 0.12-4.0mm
  Standardi: ASTM
  Gjatësia: 2000-12000mm ose e personalizuar
  Certifikata: ISO9001
  Nota: SGCC/CGCC/DX51D
  Veshje: Z81-Z120
  Teknika: Me mbështjellje të ftohtë, me mbështjellje të ftohtë
  Toleranca: ±1%
  Shërbimi i përpunimit: Saldim, Shpim, Prerje, Përkulje, Çlirim
  Lloji i shpellës: i rregullt
  Skin Pass: Po
  I vajosur ose pa vaj: I lyer pak me vaj
  Fortësia: E plotë e fortë
  Koha e dorëzimit: 15-21 ditë
  Emri i produktit: Fletë e galvanizuar
  Materiali:Z275,DX51D,SGCC,G300,G550,SGCH570
  MOQ: 1 ton
  Gjerësia: 600-1500 mm
  Veshje me zink:20-275g/m2
  PAGESA: T/T30% Depozitë+70% Paradhënie
  Afati i dorëzimit: 5-10 ditë pune
 • Furnizim në vend Fletë e galvanizuar 1,5 mm rezistencë e pllakës së çelikut të galvanizuar ndaj mbështjelljes së fletës së galvanizuar të shtresës së lartë të zinkut të gjurmëve të gishtërinjve

  Furnizim në vend Fletë e galvanizuar 1,5 mm rezistencë e pllakës së çelikut të galvanizuar ndaj mbështjelljes së fletës së galvanizuar të shtresës së lartë të zinkut të gjurmëve të gishtërinjve

  Modeli Nr.: Çeliku GI

  Trashësia: 0.12mm-6.0mm

  Gjerësia: 600–1500 mm

  Struktura sipërfaqësore: Struktura e rregullt, Hapësirë ​​minimale, gërshërë zero, brez i madh

  Trajtimi i sipërfaqes: Kromuar/pakromuar, i lyer me vaj/pa vaj, kalim i lëkurës

  Veshje zinku: 30~600G/M2.

 • Furnizimi i fabrikës sgcc dx51d dx52d z275 fletë çeliku e galvanizuar për ndërtim

  Furnizimi i fabrikës sgcc dx51d dx52d z275 fletë çeliku e galvanizuar për ndërtim

  Pllaka çeliku e galvanizuar është për të parandaluar korrozionin në sipërfaqen e pllakës së çelikut për të zgjatur jetën e saj të shërbimit, e veshur me një shtresë zinku metalik në sipërfaqen e pllakës së çelikut, çeliku i galvanizuar është një metodë ekonomike dhe efektive për parandalimin e ndryshkut, e veshur me zink pllaka çeliku quhet pllakë e galvanizuar.